فروش املاک در خارج از کشور

گروه مشاورین هنگ هیلز با سالها تجربه درخشان در عرصه خدمات ملکی در ایران، و با توجه به نیاز بسیاری از مشتریان خود، خدمات مشاوره اخذ اقامت و فروش املاک را در خارج از کشور آغاز نموده است. در همین راستا ، واحد بین الملل گروه مشاورین هنگ هیلز با مذاکرات و قراردادهای بین المللی این اهداف را تحقق بخشید تا با همکاری با برترین سازندگان و مشاورین خارجی و ارائه فوانین به روز و اطلاعات دقیق، همراه و راهنمای مورد اعتماد هموطنان متقاضی خرید ملک  و یا اخذ اقامت در خارج از ایران باشد.

همکاران بین المللی

با توجه به جذابیتهای گردشگری و سرمایه گذاری در شمال، گروه مشاورین هنگ هیلز با سالها تجربه درخشان در عرصه خدمات ملکی در ایران، همکاریهای بین المللی به منظور آموزش، تبادل اطلاعات، توانمندیها، سرمایه گذاری و ارز آوری را با شرکتهای بزرگ خارجی آغاز نموده است.

بدین منظور قراردادهای همکاری با شرکتهای اروپایی همچون پافیلیا، فلیندی و اوله را به سرانجام رسانده و در حال مذاکره با 2 شرکت بزرگ اروپایی میباشد. با توجه به جذابیتهای گردشگری و سرمایه گذاری در شمال این همکاریها نوید بخش جذب سرمایه گذارهای خارجی در زمینه ساختمان و گردشگری میباشد.