درباره مشاورین هنگ هیلز

گروه مشاورین هنگ هیلز در سال 1390 با بکارگیری کادری متخصص و مجرب در امور املاک در شمال ایران ،مازندران و شهرهای رویان تا نمک آبرود شروع به فعالیت نموده است، این مجموعه دارای دپارتمان خرید و فروش شامل زمین،  آپارتمان، ویلا، کلنگی و رهن و اجاره و دپارتمان سرمایه گذاری و دپارتمان ساختمانی شامل تیمهای مجرب طراحی، اجرا و سرمایه گذاری در بخش ساخت و ساز می باشد. شایان بذکر است که شمار بالایی از پرسنل این مجموعه دارای تحصیلات آکادمیک، سابقه کار بالا و خوش نام در منطقه می باشند. ویژگی این مجموعه پشتکار و مخصوصا صداقت در کلام در تشریح معایب و محاسن املاک معرفی شده می باشد.

تیم مدیریت گروه مشاورین هنگهیلز از ملاکان به نام منطقه بوده و تا کنون بیش از سی شهرک ویلایی را تملک، طراحی و فروش داشته اند.

این مجموعه با مالکیت تعداد زیادی زمین، ویلا و شهرکهای در حال توسعه و نیز ارتباط مستقیم با سازندگان معتبر و مالکین منطقه و با بکارگیری مدیران متخصص و کارکشته در تنظیم قرارداد راه شما را در جهت امنیت و رسیدن به ملک مورد نظر هموار می نماید.
گروه مشاورین هنگهیلز با سال ها تجربه در امور ملکی در شمال کشور، همیشه سعی کرده است تا با قوی ترین کادر مشاوره ، راهنمای شما در زمینه سرمایه گذاری و خرید املاک  در شمال کشور باشد. اگر قصد خرید ملک در نوشهر را دارید و یا به فکر سرمایه گذاری در زمینه املاک در شهر نوشهر هستید با گروه مشاورین هنگهیلز در تماس باشید.

گروه مشاورین هنگهیلز بعنوان تخصصی ترین سایت ملکی شمال کشور، بهترین مرجع برای ثبت آگهی فروش و رهن و اجاره ملک می باشد. همچنین متقاضیان خرید و اجاره ملک هم می توانند با جستجو در سایت هنگهیلز ملک مورد نظر خود را بیابند.
در ضمن اگر بدنبال ملک خاصی هستید و یا با جستجو در سایت هنگهیلز ملک دلخواهتان را نیافته اید با ثبت درخواست خرید یا اجاره ملک در سایت، مشاوران و دفاتر نمایندگی هنگهیلز شما را یاری خواهند کرد

بیش از 10 سال از فعالیت گروه مشاورین هنگهیلز به مدیریت آقای ایمان خداکرمی می گذرد. سرمایه واقعی گروه مشاورین هنگهیلز اعتماد مشتریانی است که سالیان سال با ما کار می کنند و ما نیز برای حفظ این اعتماد، تمامی تلاشمان را در خدمت به مشتریان عزیز انجام می دهیم.
ساکنین منطقه براساس شناختی که از مجموعه گروه مشاورین هنگهیلز دارند از خدمات این مجموعه بهره مند می شوند، اما فعالیت گروه مشاورین هنگهیلز محدود به این منطقه نیست و تمامی استان مازندران را پوشش می دهد.

در همین راستا گروه مشاورین هنگهیلز ارتباط خوبی را با دیگر همکاران باسابقه این حوزه در مازندران، گیلان، تهران و البرزبرقرار کرده و این تعامل باعث تقویت بانک اطلاعات گروه مشاورین هنگهیلز و توسعه حوزه فعالیت شده است

سوالات متداول

لیست سوالات پر تکراری که اکثر مراجعین با آن مواجه هستند را به همراه جواب در زیر مطالعه فرمایید.